PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Specjalizacje

Psycholog / Psychoterapeuta / Psychiatra


Porada psychologiczna

Poradnictwo psychologiczne to pomoc psychologiczna adresowana do osób zdrowych, które na co dzień doświadczają różnego typu trudności adaptacyjnych bądź też przechodzą różnego rodzaju kryzysy.


CZYTAJ WIĘCEJPsychoterapia indywidualna

Psychoterapia jest formą leczenia wskazaną w sytuacjach, w których trudności życiowe czy zaburzenia psychiczne wiążą się z określonymi mechanizmami psychologicznymi pacjenta.


CZYTAJ WIĘCEJTerapia uzależnień

To bardzo ważna forma terapii zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Współczesny świat i szeroka dostępność różnorodnych substancji psychoaktywnych stwarza dla ludzi ryzyko pojawienia się u nich różnych uzależnień.


CZYTAJ WIĘCEJ
Psychoterapia par

Terapia par wskazana jest w sytuacji, kiedy problemy, które przeżywają osoby tworzące związek, wynikają w głównej mierze z relacji między nimi, jakości wzajemnej komunikacji, konfliktów i obopólnych zachowań.


CZYTAJ WIĘCEJSeksuologia

Częstą przyczyną problemów doświadczanych w sferze seksualnej tkwi w naszej psychice m.in. w sposobie doświadczania własnej seksualności, negatywnych emocjach towarzyszących zbliżeniu z drugą osobą lub w postawach względem seksualności wyniesionych z domu.


CZYTAJ WIĘCEJCoaching

Coaching jest metodą rozwojową skierowaną do osób dorosłych, służącą pracy nad realizacją wyznaczanych przez Klienta/Klientkę celów. W czasie procesu coachingowego Coach pomaga Klinetowi/Klientce zmienić perspektywę i zauważyć silne strony, które mogą być pomocne w odnalezieniu swojej drogi życiowej, poradzeniu sobie z trudnościami i osiągnięciu zamierzonego efektu.


CZYTAJ WIĘCEJ
Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Warsztaty są przeznaczone dla chętnych uczniów ze szkół lub kierowane do wybranych grup, w których zaobserwowano problemy w komunikacji interpersonalnej.


CZYTAJ WIĘCEJPoradnictwo rodzinne

Poradnictwo rodzinne ma na celu poprawę, jakości życia i funkcjonowania rodziny, na co dzień. Czasem jest formą wsparcia dla małżeństwa.


CZYTAJ WIĘCEJCopyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.