PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Ośrodki Psychoterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów coachów i seksuologów ZĄBKI URSYNÓW UMÓW WIZYTĘ ONLINE LEGIONOWO

Powinniśmy zrozumieć, że nie dostaniemy z powrotem żadnej chwili, którą się nie cieszyliśmy – nie będziemy mogli pójść do żadnego biura, złożyć reklamacji i dostać kilku dodatkowych lat do przeżycia jak w jednej z książek Sartra. Każdy nasz dzień jest pierwszym dniem reszty naszego życia. Dlatego naprawdę musimy zadbać o to, żeby wszystkie nasze dni były dobre.

— Ole Nydahl


Dlaczego my?

Dysponujemy doskonałą kadrą doświadczonych specjalistów. Każdy z nas ma wieloletnią praktykę zarówno w placówkach prywatnych jak i państwowych. Jesteśmy pasjonatami swojej pracy. Do każdego podchodzimy w indywidualnie. Trafna diagnoza oraz zaproponowanie konkretnych rozwiązań stanowi klucz do osiągnięcia sukcesu. Skupiamy się również na stworzeniu odpowiedniej atmosfery, która w istotny sposób wpływa na powodzenie terapii. Działamy w sposób profesjonalny, opierając się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Potrafimy uważnie słuchać i wczuć się w problemy Pacjentów, otaczając ich pełną troską i wsparciem. Tak komfortowe warunki sprawiają, że Pacjent chętniej otwiera się na problemy, z którymi się zmaga i wykazuje większą chęć do podjęcia współpracy. Całość przekłada się na osiąganie bardzo dobrych wyników.

Zapewniamy całkowitą anonimowość, pełną dyskrecję!

Wiemy ze decyzja o skorzystaniu z pomocy psychologa nie jest łatwa dla każdego. Na szczęście w dzisiejszych czasach sam fakt uczęszczania na spotkania staje się coraz bardziej powszechny i nie jest powodem do napiętnowania. Prośba o pomoc psychologiczną w specjalistycznej placówce nie jest powodem do wstydu. Do poradni zgłaszają się osoby, które doświadczają objawów utrudniających ich codzienne funkcjonowanie, ale też ludzie szukający sposobów na zmianę swojego dotychczasowego sposobu życia. Psycholog, psychoterapeuta z Ośrodka Psychoterapii KAAR-MED. oferuje pomoc w różnorodnych, trudnych sytuacjach życiowych związanych ze zmianą dotychczasowego funkcjonowania.


Jeśli szukacie wsparcia – zapraszamy do skorzystania z wizyty u naszych specjalistów. Czekają, aby wam pomóc.


Pracujemy z depresją traumami, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi, ale też kryzysami życiowymi, poczuciem wstydu, poczuciem winy, uzależnieniami do seksu, alkoholu, substancji psychoaktywnych, zakupów i innych. Zaburzenia odżywiania, depresja poporodowa i inne problemy, z którymi trudno sobie poradzić samemu, to tematy w których też oferujemy Ci wsparcie.
Zapraszamy na zajęcia w parach, grupach bądź indywidualnie.
Poliklinika KAAR-MED

Nasi terapeuciMarta PiotrowskaKamila KamińskaWeronika Chrapońska-ChmielewskaMaya TeryakiKatarzyna KawińskaNatalia GrzeszczukJonasz NajdaOliwia BakaKrzysztof BeygerKonrad CzarneckiEwa Kabata-PiekarzJoanna DziudziaZofia Karczewska


Zarezerwuj wizytę w naszej klinice

Rezerwacja
online

W naszej przychodni prowadzimy rezerwację on-line przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W godzinach otwarcia przychodni zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

ZAPISZ SIĘ

Godziny pracy placówki

PN-PT
8:00 – 20:00
SO
8:00 – 14:00

KONTAKT

+48 535 154 731

rejestracja@kaarmed.pl


LOKALIZACJA

ul. Dembowskiego 6
02-784 Warszawa


REZERWACJA WIZYTY ONLINE

W naszej przychodni prowadzimy rezerwację on-line przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W godzinach otwarcia przychodni zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.


Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.