PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Dagmara Biernacka-Wilomska

Psycholog, PsychoterapeutaAbsolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie z zakresu: Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej oraz Psychologii transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uzyskałam również kwalifikacje nauczycielskie (przygotowanie pedagogiczne) w Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej, wsparcia i interwencji kryzysowej w kryzysie emocjonalnym oraz podnoszenia własnej samooceny i wiary w siebie. Ukończyłam także kurs Treningu Umiejętności Społecznych – terapii grupowej dzieci ze spektrum autyzmu.

Jako terapeuta środowiskowy w poradni zajmuję się pracą środowiskową: poradą, diagnozą i wsparciem pacjentów i ich rodzin w ich domowo-szkolnym środowisku, współpracą ze szkołami, przedszkolami, fundacjami oraz różnego rodzaju instytucjami i ośrodkami pomocy specjalistycznej.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą dzięki pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku oraz w szkołach ponadpodstawowych. Pracując w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kraszewie-Czubakach na Oddziale Psychiatrycznym oraz Hospicjum udzielam pomocy psychologicznej i wsparcia osobom z zaburzeniami psychicznymi jak również osobom starszym i schorowanym.

Interesuje się psychologią osobowości, zaburzeniami psychicznymi oraz zaburzeniami rozwoju dzieci.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.