PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Joanna Dziudzia

Psycholog, Psychoterapeuta


Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz terapię par, w języku polskim i angielskim.

Pomagam osobom które doświadczają trudności w relacjach, różnego rodzaju kryzysów życiowych, emocjonalnych, zmagających się lękiem i niepokojem, z nadmiernym stresem, poczuciem straty, trudnościami w relacjach rodzinnych, zawodowych, niskim poczuciem własnej wartości, oraz objawami psychosomatycznymi.

Pracuję w podejściu ericksonowskim, które uwzględnia kontekst systemowy, oraz Resource Therapy – pracy z częściami osobowości.

Jestem certyfikowanym Clinical Resource Therapist, oraz Resource Therapy Trainer. Szkoliłam się u twórcy tego podejścia PhD Gordona Emmersona w Zurichu/Szwajcaria i w Ubud, Bali/Indonezja.
Ukończyłam całościowy 4,5 letni Kurs Psychoterapii, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w Polskim Instytucie Ericksonowskim, oraz kurs Psychoterapii Par i Małżeństw.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam: w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis, w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych (Centrum Psychoterapii), oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu na ul. Nowowiejskiej w Warszawie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, uczestniczę w wielu szkoleniach, konferencjach, warsztatach, prowadzonych w kraju i za granicą.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.