PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Natalia Wall

Psycholog, psychoterapeutaPsycholog, Psychoterapeuta dzieci i młodzieży
jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacje – kliniczna dziecka oraz wychowawcza stosowana). Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. W ramach rozwoju zawodowego odbyłam staże w placówkach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Ośrodku Regeneracja.

Stale się rozwijam uczestnicząc w kursach i szkoleniach o tematyce diagnozy i terapii dzieci, młodzieży oraz rodzin. Od ponad 12 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobywałam współpracując z domami dziecka, przedszkolami i żłobkami poprzez pracę opiekuńczą oraz wsparcie psychologiczne.
Pracuję w podejściu psychodynamicznym, analizując proces zachodzący w relacji z dzieckiem w gabinecie, podczas zabawy i wzajemnej wymiany. Podczas pracy z diadami rodzic – dziecko wspieram regulację emocji i komunikacji pomiędzy nimi, a także rodziców w odczytywaniu komunikatów niemowląt podczas wspólnej pracy w gabinecie.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Interesuje się obszarem zaburzeń więzi, somatyzacją oraz zaburzeniami lękowymi u dzieci.
W poradni prowadzę terapię dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze dla rodziców, konsultacje rodziców doświadczających trudności pojawiających się w pierwszych latach życia dziecka, wsparcie rodzin w procesie adopcyjnym oraz po jego zakończeniu, konsultacje rodziców dzieci z trudnościami wrodzonymi.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.