PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Beata Bajon

Psycholog, psychoterapeuta


Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji  w Szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Ukończyłam: studia magisterskie – Psychologia Kliniczna w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Studia podyplomowe Uniwersytetu Warszawskiego: Wydział Psychologii – Diagnoza Kliniczna Dziecka i Jego Rodziny, Studium opiniowania sądowo-psychologicznego z udziałem dzieci, Fundacja Dzieci Niczyje w Warszawie (obecnie Dajemy Dzieciom Siłę), Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, interwencja kryzysowa.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w ramach pracy diagnostycznej i terapeutycznej w Ośrodku Adopcyjnym oraz pracy w placówkach oświatowych, a doświadczenie kliniczne – podczas stażu na oddziałach somatycznych i psychiatrycznych w Warszawie i Szpitala Wojewódzkiego, Samodzielnego Publicznego w Zielonej Górze.

W Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej Kaarmed pracuję z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię indywidualną, terapię dla rodzin  oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Prywatnie jestem rodzicem i pasjonatką podróżowania.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.