PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

ośrodek ZĄBKI
wsparcie psychologiczne

dla dzieci i młodzieży
ZĄBKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

Lucjan Koterba

PSYCHOTERAPEUTA / psychoterapia indywidualna, rodzinna i grupowa, warsztaty

Obecnie przygotowuje się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, członek Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje 8-letnie doświadczenie zawodowe w pracy psychologa i psychoterapeuty zdobył pracując w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych oraz Socjoterapeutycznych. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą, osobami dorosłymi i rodzinami prowadząc psychoterapię rodzinną, indywidualną oraz grupową.


 • Więcej informacji
Więcej informacji

Prowadzi warsztaty dotyczące pracy z młodzieżą dla rodziców, nauczycieli, wychowawców.
Ukończył psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Kwalifikację do prowadzenia terapii zdobył kształcąc się w certyfikowanej Szkole Terapeutycznej Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Umiejętności psychoterapeutyczne podnosił w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w Polskim Towarzystwie Terapii Motywującej.


Rejestracja na NFZ


ZĄBKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

Marta Burnant

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA / konsultacje indywidualne

Absolwentka psychologii klinicznej (SWPS). Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej osób dorosłych (Centrum CBT). Ukończyłam półroczne szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży. Obecnie w trakcie rocznego szkolenia z psychoterapii poznawczo -behawioralnej dzieci i młodzieży. Członek  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).


 • Więcej informacji
Więcej informacji

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach w Dziennym Oddziale Nerwic (Przychodnia Lekarska WAT) oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym (Szpital Wolski). Pracowałam w Poradni  Zdrowia Psychicznego, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz w Poradniach Niepublicznych. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, nastroju, odżywiania oraz zaburzeniami osobowości.


Rejestracja na NFZ


URSYNÓW / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

Dorota Kurowska

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Wykształcenie:

 • Uniwersytet Warszawski – Wydział Psychologii-Magister psychologii, specjalność psychologia kliniczna dziecka, oraz wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej SWPS- Studia podyplomowe – Konflikty i mediacje rodzinne oraz Psychoonkologia
 • Szkoła Terapii Poznawczo Behawioralnej
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii – Szkolenie w zakresie Terapii Rodzin atestowany przez Zarząd Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz rodzinami. Doświadczenie zdobywałam pracując w państwowych i prywatnych placówkach, takich jak szpital psychiatryczny oraz poradnia zdrowia psychicznego. Ukończyłam 4-letnią  Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie pod kierunkiem dr Anity Bryńskiej oraz 2 -letnie szkolenie w zakresie terapii systemowej – terapii rodzin prowadzone przez prof. Irenę Namysłowską w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 • Więcej informacji
Więcej informacji

Rejestracja na NFZ


ZĄBKI / wizyty na NFZ, wizyty prywatne / dzieci i młodzież

Barbara Olechowska

PSYCHOTERAPEUTA / psychoterapia indywidualna, rodzinna i grupowa, warsztaty

Jestem psychoterapeutą, socjoterapeutką, pedagogiem specjalnym.
Pracuję w nurcie psychoterapii humanistycznej Gestalt.
Wiedzę zdobywałam szkoląc się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Uniwersytecie Warszawskim. Dokształcam się na kursach, seminariach, konferencjach dotyczących rozwoju, wychowania, zaburzeń zachowania, lękowych, chorób, skutków wojny i wiele innych.
Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam w miejscach takich jak: Stowarzyszenie PRO, szkoła podstawowa, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, poradnia psychologiczno-pedagogiczna. W miejscach tych wspierałam i pomagałam, co robię do tej pory, dzieci, młodzież i dorosłych. Jestem szczęśliwa, gdy moje działania pozwalają na lepsze życie drugiemu człowiekowi.

Zajmuję się pomocą osobom, które :
– Cierpią z powodu obniżonego nastroju
– Są w kryzysie
– Są w depresji, nerwicy, stresie, innej chorobie
– Mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
– Czują się samotni i zagubieni
– Potrzebują bliskiej osoby


 • Więcej informacji
Więcej informacji

W pracy terapeutycznej towarzyszę w drodze do zmiany. Jestem otwarta i ciekawa ludzi. Inspiruje mnie rozwój i chęć dążenia do zmiany. Jestem odważna i cierpliwa. Staram się żyć i pracować w zgodzie ze sobą i światem.
Terapii indywidualnej i grupowej doświadczyłam w wieloletnim procesie własnych zmian.
Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
Każdy zasługuje na godne, dobre życie. Staram się w tym pomagać.


Rejestracja na NFZWizyta prywatna


ZABKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

Anna Korcz

PSYCHOLOG / konsultacje indywidualne

Z wykształcenia jestem psychologiem. Swoją wiedzę poszerzałam na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku mediacji rodzinnych oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. W obszarze moich zainteresowań zawodowych jest pomoc dzieciom i rodzinie. Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w żłobku, w szkołach podstawowych podczas prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów oraz warsztatów dla nauczycieli, a także podczas wieloletniej pracy z rodzinami zastępczymi oraz ich wychowankami.


 • Więcej informacji
Więcej informacji

Dla rodzin zastępczych przez kilka lat prowadziłam grupę wsparcia, w tym zajęcia psychoedukacyjne. Systematycznie podwyższam swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, treningach, konferencjach, odczytach, szkoleniach oraz podaję swoją pracę regularnej superwizji. W ramach własnej pracy psychoterapeutycznej przygotowuje się do podjęcia dalszej nauki w szkole psychoanalitycznej, by w przyszłości pracować jako terapeuta dzieci i młodzieży.

W czasie wolnym lubię czytać książki, zwiedzać muzea i zabytki, wędrować po górach, uprawiać nordic walking, narciarstwo i rośliny w ogródku.


Rejestracja na NFZ


ZABKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież, dorośli

Agnieszka Bartczak

PSYCHOLOG / konsultacje indywidualne

Jestem psychologiem,  psychoterapeutą w trakcie 4-letniego certyfikowanego  szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach dalszego kształcenia ukończyłam dodatkowe szkolenia, między innymi z zakresu zaburzeń odżywiania, interwencji kryzysowej, budowania poczucia własnej wartości, pracy z nawykami dermatologicznymi oraz terapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży.  Jestem członkiem PTTPB (Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej).

Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.  Wspieram pacjentów z fobiami społecznymi,  zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym, z niskim poczuciem własnej wartości, depresją oraz problemami psychosomatycznymi.
Konsultuję dzieci i rodziców w zakresie rozwiązywanie problemów wychowawczych, rozwojowych oraz społecznych.

Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest  psychodermatologia czyli wsparcie pacjentów z problemami skórnymi, w zakresie radzenia sobie z chorobą przewlekłą. Od 2015 roku współtworzę fundację Amicus, która zajmuje się pomocą pacjentom dermatologicznym, gdzie odpowiadam za tworzenie i koordynuję programów wsparcia psychologicznego.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach współpracy z placówkami prywatnymi świadczącymi usługi psychologiczne oraz prowadząc prywatną praktykę. Doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi zdobyłam współpracując z placówkami przedszkolnymi, w tym integracyjnymi i terapeutycznymi.  Rejestracja na NFZ


  ZABKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież, dorośli

  Aneta Silarska-Sobota

  PSYCHOLOG

  psycholog, socjoterapeuta, terapeuta SI. W trakcie studia w zakresie psychoterapii w nurcie integratywnym. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie – poza pracą w KaarMed – pracownik poradni psychologiczno – pedagogicznej na Pradze Północ.
  Rejestracja na NFZ


  ZABKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież, dorośli

  Paulina Święcka

  PSYCHOLOG

  Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychologiem. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspierania rozwoju dziecka w wieku 0-6 lat. Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I st.). Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji TZA-ART. Odbyłam również liczne warsztaty z obszaru wsparcia psychologicznego.

  Swoje doświadczenie zdobywałam w organizacjach pozarządowych oraz w pracy gabinetowej. Pracuję indywidualnie, prowadzę również warsztaty dla dzieci, młodzieży, rodziców, uczniów, studentów oraz przedstawicieli różnych grup zawodowych.

  Specjalizuję się w następujących obszarach: profilaktyki agresji, rozwijania umiejętności społecznych, wspierania rodziców w trudnościach wychowawczych, wspierania nastolatków w odnajdywaniu spokoju i równowagi, a także budowaniu pewności siebie. Bliska jest mi też praca z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, a także wspieranie osób w kryzysie. Pracuję z osobami w każdym wieku, daje mi to możliwość spojrzenia na świat i moją pracę z różnych perspektyw.

  Podstawą moich działań jest dla mnie drugi człowiek i jego szczęście.


  • Więcej informacji
  Więcej informacji

  W pracy staram się szeroko patrzeć na problem. Podstawą jest dla mnie indywidualne podejście, bezpieczeństwo, zaufanie, zrozumienie i udzielenie właściwej pomocy. Nie oceniam, unikam schematów. W pracy z rodziną najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka i wsparcie rodziców, z klientem indywidualnym – poczucie zadowolenia z życia.

  Stale dokształcam się zawodowo, regularnie uczestniczę w warsztatach podnoszących moje kompetencje oraz w superwizjach psychologicznych.

  Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, które pokazują mi, ile radości i trudu daje rodzicielstwo oraz to, że każde z nich ma inne potrzeby i wymaga odmiennego podejścia.


  Rejestracja na NFZ


  LEGIONOWO / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

  Robert Kadej

  TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY

  Jestem absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. (specjalizacja – pedagogika społeczna.)
  Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą dzięki praktyce w Domu Dziecka oraz Centrum Interwencji Kryzysowej w Giżycku.  Pracowałem także w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Warszawie w którym m.in. udzielałem  wsparcia starszym osobom z zaburzeniami demencyjnymi. W najbliższej przyszłości zamierzam podjąć studia podyplomowe na kierunku psychoterapia dzieci I młodzieży.

  Rejestracja na NFZ


  ZĄBKI / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

  Ludmiła Piechowska

  LOGOPEDA

  Logopeda bilingwalny – muzykoterapeuta – wokalistka – nauczyciel śpiewu.

  Zajęcia prowadzi unikalną metodą polegająca na połączeniu umiejętności wokalizy i uczenia śpiewu, z wiedzą i doświadczeniem dyplomowanego i doświadczonego logopedy bilingwalnego.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z problemami wymowy, zaburzeniami neurorozwojowymi, osobami jąkającymi się, posiadającymi orzeczenie ICD-11 (zaburzenia ze spektrum autyzmu)

  Dzięki tym umiejętnościom i wielkiemu doświadczeniu potrafi skutecznie namierzyć i usunąć przyczyny i bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka.
  Rejestracja na NFZ


  LEGIONOWO / wizyty na NFZ / dzieci i młodzież

  Małgorzata Surmańska

  TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY
  Rejestracja na NFZ


  Ząbki / wizyty prywatne / dorośli

  Magda Godowska

  PSYCHOLOG, PEDAGOG, PSYCHOTERAPEUTA

  Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania; pedagogiczne w Kolegium Nauczycielskim pod patronatem UW. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich.

  Pracuje jako psychoterapeuta w nurcie integratywnym z osobami dorosłymi, które doświadczają: trudności w relacjach, lęku przed bliskością, zaufaniem, bezradności, samotności i niezrozumienia, kłopotów z podejmowaniem decyzji, trudności w przeżywaniu emocji [lęku, złości, smutku], kłopotów z nadmiernym objadaniem się bądź innymi zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, mają niską samoocenę i poczucie wartości.

  Wierzy, że najlepszym środkiem pomocy jest sama relacja oparta na autentycznym i otwartym kontakcie.

  Psychoterapia dla niej to proces cierpliwego budowania relacji w bezpiecznej atmosferze. To spotkanie w klimacie bliskości i zaufania, gdzie doświadczanie akceptacji, zrozumienia i wsparcia stanowi swoistą “dźwignię” do przemiany jakości życia. W tej drodze ku zmianie jako terapeuta chce towarzyszyć drugiemu, by wspomóc go w odkrywaniu siły i zasobów będących w każdym z nas.

  Pracuje w oparciu o wartości wiary chrześcijańskiej. To pozwala jej lepiej rozumieć i towarzyszyć osobom, które chcą przeżywać proces przemiany w terapii w odniesieniu do relacji z Bogiem.

  Mając doświadczenie w pracy korporacyjnej również rozumie trudności, z którymi zmagają się osoby w tego rodzaju środowiskach zawodowych.

  Jej ulubione słowa to: Bliskość, Ciepło, Nadzieja, Prawda, Troska, Współczucie”
  Rejestracja na NFZ


  wsparcie psychologiczne

  dla dorosłych  Zarezerwuj wizytę w naszej klinice

  Rezerwacja
  online

  W naszej przychodni prowadzimy rezerwację on-line przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W godzinach otwarcia przychodni zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

  ZAPISZ SIĘ

  Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.