Obecnie przygotowuje się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, członek Polskiego Towarzystwa Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje 8-letnie doświadczenie zawodowe w pracy psychologa i psychoterapeuty zdobył pracując w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych oraz Socjoterapeutycznych. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą, osobami dorosłymi i rodzinami prowadząc psychoterapię rodzinną, indywidualną oraz grupową.
Prowadzi warsztaty dotyczące pracy z młodzieżą dla rodziców, nauczycieli, wychowawców.
Ukończył psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Kwalifikację do prowadzenia terapii zdobył kształcąc się w certyfikowanej Szkole Terapeutycznej Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Umiejętności psychoterapeutyczne podnosił w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz w Polskim Towarzystwie Terapii Motywującej.
Absolwentka psychologii klinicznej (SWPS). Ukończyłam całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej osób dorosłych (Centrum CBT). Ukończyłam półroczne szkolenie z psychoterapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży. Obecnie w trakcie rocznego szkolenia z psychoterapii poznawczo -behawioralnej dzieci i młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach w Dziennym Oddziale Nerwic (Przychodnia Lekarska WAT) oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym (Szpital Wolski). Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz w Poradniach Niepublicznych. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, nastroju, odżywiania oraz zaburzeniami osobowości.
Wykształcenie:
Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz rodzinami. Doświadczenie zdobywałam pracując w państwowych i prywatnych placówkach, takich jak szpital psychiatryczny oraz poradnia zdrowia psychicznego. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie pod kierunkiem dr Anity Bryńskiej oraz 2 -letnie szkolenie w zakresie terapii systemowej – terapii rodzin prowadzone przez prof. Irenę Namysłowską w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Jestem psychoterapeutą, socjoterapeutką, pedagogiem specjalnym.
Pracuję w nurcie psychoterapii humanistycznej Gestalt.
Wiedzę zdobywałam szkoląc się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Uniwersytecie Warszawskim. Dokształcam się na kursach, seminariach, konferencjach dotyczących rozwoju, wychowania, zaburzeń zachowania, lękowych, chorób, skutków wojny i wiele innych.
Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt
Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam w miejscach takich jak: Stowarzyszenie PRO, szkoła podstawowa, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii, poradnia psychologiczno-pedagogiczna. W miejscach tych wspierałam i pomagałam, co robię do tej pory, dzieci, młodzież i dorosłych. Jestem szczęśliwa, gdy moje działania pozwalają na lepsze życie drugiemu człowiekowi.
Zajmuję się pomocą osobom, które :
– Cierpią z powodu obniżonego nastroju
– Są w kryzysie
– Są w depresji, nerwicy, stresie, innej chorobie
– Mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
– Czują się samotni i zagubieni
– Potrzebują bliskiej osoby
W pracy terapeutycznej towarzyszę w drodze do zmiany. Jestem otwarta i ciekawa ludzi. Inspiruje mnie rozwój i chęć dążenia do zmiany. Jestem odważna i cierpliwa. Staram się żyć i pracować w zgodzie ze sobą i światem.
Terapii indywidualnej i grupowej doświadczyłam w wieloletnim procesie własnych zmian.
Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
Każdy zasługuje na godne, dobre życie. Staram się w tym pomagać.
Z wykształcenia jestem psychologiem. Swoją wiedzę poszerzałam na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku mediacji rodzinnych oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. W obszarze moich zainteresowań zawodowych jest pomoc dzieciom i rodzinie. Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w żłobku, w szkołach podstawowych podczas prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów oraz warsztatów dla nauczycieli, a także podczas wieloletniej pracy z rodzinami zastępczymi oraz ich wychowankami.
Dla rodzin zastępczych przez kilka lat prowadziłam grupę wsparcia, w tym zajęcia psychoedukacyjne. Systematycznie podwyższam swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, treningach, konferencjach, odczytach, szkoleniach oraz podaję swoją pracę regularnej superwizji. W ramach własnej pracy psychoterapeutycznej przygotowuje się do podjęcia dalszej nauki w szkole psychoanalitycznej, by w przyszłości pracować jako terapeuta dzieci i młodzieży.
W czasie wolnym lubię czytać książki, zwiedzać muzea i zabytki, wędrować po górach, uprawiać nordic walking, narciarstwo i rośliny w ogródku.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniego certyfikowanego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. W ramach dalszego kształcenia ukończyłam dodatkowe szkolenia, między innymi z zakresu zaburzeń odżywiania, interwencji kryzysowej, budowania poczucia własnej wartości, pracy z nawykami dermatologicznymi oraz terapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży. Jestem członkiem PTTPB (Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej).
Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wspieram pacjentów z fobiami społecznymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w funkcjonowaniu społecznym, z niskim poczuciem własnej wartości, depresją oraz problemami psychosomatycznymi.
Konsultuję dzieci i rodziców w zakresie rozwiązywanie problemów wychowawczych, rozwojowych oraz społecznych.
Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest psychodermatologia czyli wsparcie pacjentów z problemami skórnymi, w zakresie radzenia sobie z chorobą przewlekłą. Od 2015 roku współtworzę fundację Amicus, która zajmuje się pomocą pacjentom dermatologicznym, gdzie odpowiadam za tworzenie i koordynuję programów wsparcia psychologicznego.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach współpracy z placówkami prywatnymi świadczącymi usługi psychologiczne oraz prowadząc prywatną praktykę. Doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi zdobyłam współpracując z placówkami przedszkolnymi, w tym integracyjnymi i terapeutycznymi.
psycholog, socjoterapeuta, terapeuta SI. W trakcie studia w zakresie psychoterapii w nurcie integratywnym. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie – poza pracą w KaarMed – pracownik poradni psychologiczno – pedagogicznej na Pradze Północ.
Z wykształcenia jestem pedagogiem i psychologiem. Skończyłam studia podyplomowe z zakresu wczesnej interwencji i wspierania rozwoju dziecka w wieku 0-6 lat. Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I st.). Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji TZA-ART. Odbyłam również liczne warsztaty z obszaru wsparcia psychologicznego.
Swoje doświadczenie zdobywałam w organizacjach pozarządowych oraz w pracy gabinetowej. Pracuję indywidualnie, prowadzę również warsztaty dla dzieci, młodzieży, rodziców, uczniów, studentów oraz przedstawicieli różnych grup zawodowych.
Specjalizuję się w następujących obszarach: profilaktyki agresji, rozwijania umiejętności społecznych, wspierania rodziców w trudnościach wychowawczych, wspierania nastolatków w odnajdywaniu spokoju i równowagi, a także budowaniu pewności siebie. Bliska jest mi też praca z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, a także wspieranie osób w kryzysie. Pracuję z osobami w każdym wieku, daje mi to możliwość spojrzenia na świat i moją pracę z różnych perspektyw.
Podstawą moich działań jest dla mnie drugi człowiek i jego szczęście.
W pracy staram się szeroko patrzeć na problem. Podstawą jest dla mnie indywidualne podejście, bezpieczeństwo, zaufanie, zrozumienie i udzielenie właściwej pomocy. Nie oceniam, unikam schematów. W pracy z rodziną najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka i wsparcie rodziców, z klientem indywidualnym – poczucie zadowolenia z życia.
Stale dokształcam się zawodowo, regularnie uczestniczę w warsztatach podnoszących moje kompetencje oraz w superwizjach psychologicznych.
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, które pokazują mi, ile radości i trudu daje rodzicielstwo oraz to, że każde z nich ma inne potrzeby i wymaga odmiennego podejścia.
Logopeda bilingwalny – muzykoterapeuta – wokalistka – nauczyciel śpiewu.
Zajęcia prowadzi unikalną metodą polegająca na połączeniu umiejętności wokalizy i uczenia śpiewu, z wiedzą i doświadczeniem dyplomowanego i doświadczonego logopedy bilingwalnego.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z problemami wymowy, zaburzeniami neurorozwojowymi, osobami jąkającymi się, posiadającymi orzeczenie ICD-11 (zaburzenia ze spektrum autyzmu)
Dzięki tym umiejętnościom i wielkiemu doświadczeniu potrafi skutecznie namierzyć i usunąć przyczyny i bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka.
Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania; pedagogiczne w Kolegium Nauczycielskim pod patronatem UW. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich.
Pracuje jako psychoterapeuta w nurcie integratywnym z osobami dorosłymi, które doświadczają: trudności w relacjach, lęku przed bliskością, zaufaniem, bezradności, samotności i niezrozumienia, kłopotów z podejmowaniem decyzji, trudności w przeżywaniu emocji [lęku, złości, smutku], kłopotów z nadmiernym objadaniem się bądź innymi zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, mają niską samoocenę i poczucie wartości.
Wierzy, że najlepszym środkiem pomocy jest sama relacja oparta na autentycznym i otwartym kontakcie.
Psychoterapia dla niej to proces cierpliwego budowania relacji w bezpiecznej atmosferze. To spotkanie w klimacie bliskości i zaufania, gdzie doświadczanie akceptacji, zrozumienia i wsparcia stanowi swoistą “dźwignię” do przemiany jakości życia. W tej drodze ku zmianie jako terapeuta chce towarzyszyć drugiemu, by wspomóc go w odkrywaniu siły i zasobów będących w każdym z nas.
Pracuje w oparciu o wartości wiary chrześcijańskiej. To pozwala jej lepiej rozumieć i towarzyszyć osobom, które chcą przeżywać proces przemiany w terapii w odniesieniu do relacji z Bogiem.
Mając doświadczenie w pracy korporacyjnej również rozumie trudności, z którymi zmagają się osoby w tego rodzaju środowiskach zawodowych.
Jej ulubione słowa to: Bliskość, Ciepło, Nadzieja, Prawda, Troska, Współczucie”