PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Anna Korcz

Psycholog, psychoterapeutaZ wykształcenia jestem psychologiem. Swoją wiedzę poszerzałam na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku mediacji rodzinnych oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w ramach Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. W obszarze moich zainteresowań zawodowych jest pomoc dzieciom i rodzinie. Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w żłobku, w szkołach podstawowych podczas prowadzenia zajęć socjoterapeutycznych dla uczniów oraz warsztatów dla nauczycieli, a także podczas wieloletniej pracy z rodzinami zastępczymi oraz ich wychowankami.

Dla rodzin zastępczych przez kilka lat prowadziłam grupę wsparcia, w tym zajęcia psychoedukacyjne. Systematycznie podwyższam swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w warsztatach, treningach, konferencjach, odczytach, szkoleniach oraz podaję swoją pracę regularnej superwizji. W ramach własnej pracy psychoterapeutycznej przygotowuje się do podjęcia dalszej nauki w szkole psychoanalitycznej, by w przyszłości pracować jako terapeuta dzieci i młodzieży.

W czasie wolnym lubię czytać książki, zwiedzać muzea i zabytki, wędrować po górach, uprawiać nordic walking, narciarstwo i rośliny w ogródku.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.