PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Magdalena Kołodziejska

Psycholog, PsychoterapeutaPsycholog, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, po ukończeniu Szkoły Psychoterapii CBT w Warszawie, pedagog specjalny, absolwentka Studium Podyplomowego Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie staży klinicznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddziale Dziennym Szpitala Wolskiego, Grupie Medycznej Vertimed, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Wieku Rozwojowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, Poradni Psychologicznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Pracowałam w placówkach oświatowych i niepublicznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych prowadząc terapię indywidualną i jako pedagog specjalny. Udzielałam pomocy środowiskowej dzieciom z autyzmem i Zespołem Aspergera i ich rodzinom. Prowadziłam psychoterapię indywidualną osób dorosłych w Stowarzyszeniu Qzmianom.

Prowadzę terapię dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Specjalizuję się w zaburzeniach lękowych, odżywiania, nastroju. Pomagam w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, tj. złość, niskie poczucie własnej wartości; z trudnościami w relacjach z osobami bliskimi.

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.