PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Wizyty na NFZ
dla dzieci i młodzieży

W ramach umowy z NFZ świadczymy bezpłatną pomoc dla dzieci i młodzieży w ramach Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej


Porada psychologiczna dla rodziców

Konsultacja dla rodziców

Pomoc psychologiczna adresowana do rodziców, którzy na co dzień doświadczają różnego typu trudności w wychowaniu dzieci bądź też przechodzą różnego rodzaju kryzysy.


CZYTAJ WIĘCEJKonsultacja dla dzieci i młodzieży

Porada psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, które przechodzą różnego rodzaju kryzysy.


CZYTAJ WIĘCEJWsparcie psychospołeczne

Terapia rodzinna

Poradnictwo rodzinne ma na celu poprawę, jakości życia i funkcjonowania rodziny, na co dzień.


CZYTAJ WIĘCEJPsychoterapia indywidualna dla dzieci i młodzieży

Psychoterapia jest formą leczenia wskazaną w sytuacjach, w których trudności życiowe czy zaburzenia psychiczne wiążą się z określonymi mechanizmami psychologicznymi pacjenta.


CZYTAJ WIĘCEJ
Wizyty prywatne
Psycholog / Psychoterapeuta / Psychiatra

Pracujemy z depresją, traumami, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi, kryzysami życiowymi, poczuciem wstydu, poczuciem winy, uzależnieniami od seksu, alkoholu, substancji psychoaktywnych, zakupów, a także zaburzeniami odżywiania.


Porada psychologiczna

Poradnictwo psychologiczne to pomoc psychologiczna adresowana do osób zdrowych, które na co dzień doświadczają różnego typu trudności adaptacyjnych bądź też przechodzą różnego rodzaju kryzysy.


CZYTAJ WIĘCEJPsychoterapia indywidualna

Psychoterapia jest formą leczenia wskazaną w sytuacjach, w których trudności życiowe czy zaburzenia psychiczne wiążą się z określonymi mechanizmami psychologicznymi pacjenta.


CZYTAJ WIĘCEJDla dzieci i młodzieży

Warsztaty, zajęcia rozwojowe

Warsztaty są przeznaczone dla chętnych uczniów ze szkół lub kierowane do wybranych grup, w których zaobserwowano problemy w komunikacji interpersonalnej.


CZYTAJ WIĘCEJTerapia uzależnień

To bardzo ważna forma terapii zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Współczesny świat i szeroka dostępność różnorodnych substancji psychoaktywnych stwarza dla ludzi ryzyko pojawienia się u nich różnych uzależnień.


CZYTAJ WIĘCEJ
Psychoterapia par

Terapia par wskazana jest w sytuacji, kiedy problemy, które przeżywają osoby tworzące związek, wynikają w głównej mierze z relacji między nimi, jakości wzajemnej komunikacji, konfliktów i obopólnych zachowań.


CZYTAJ WIĘCEJSeksuologia

Częstą przyczyną problemów doświadczanych w sferze seksualnej tkwi w naszej psychice m.in. w sposobie doświadczania własnej seksualności, negatywnych emocjach towarzyszących zbliżeniu z drugą osobą lub w postawach względem seksualności wyniesionych z domu.


CZYTAJ WIĘCEJTerapia rodzinna

Poradnictwo rodzinne ma na celu poprawę, jakości życia i funkcjonowania rodziny, na co dzień. Czasem jest formą wsparcia dla małżeństwa.


CZYTAJ WIĘCEJ
Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.