PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Coaching


Coaching jest metodą rozwojową skierowaną do osób dorosłych, służącą pracy nad realizacją wyznaczanych przez Klienta/Klientkę celów. W czasie procesu coachingowego Coach pomaga Klinetowi/Klientce zmienić perspektywę i zauważyć silne strony, które mogą być pomocne w odnalezieniu swojej drogi życiowej, poradzeniu sobie z trudnościami i osiągnięciu zamierzonego efektu.

Sesje obywają się, co 1-2 tygodnie, a cały proces trwa najczęściej od 6 do 12 sesji. Z możliwością wcześniejszego lub późniejszego zakończenia na potrzeby Klienta/Klientki. Czas trwania każdej z sesji to 50 minut. Spotkania odbywają się w poradni lub telefonicznie oraz online. Możliwa jest także forma mieszana.

Podczas pierwszej sesji rozmawiamy o Twoich potrzebach, trudnościach, o tym, co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć i nad czym pracować. Doświadczysz, w jaki sposób pracuję i zobaczysz czy Ci to odpowiada. Wytyczamy cele na proces coachingowy i ustalamy wspólne zasady pracy. W czasie trwania każdej sesji pracujemy nad realizacją Twoich celów. Na zakończenie procesu podsumujemy efekty Twojej pracy i określimy dalszą drogę rozwoju.


Terapeuci UrsynówOliwia Baka


Wizyta prywatna

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.