PN-PT08:00-20:00SO08:00-14:00ZADZWOŃ DO NAS+48 535 154 731

Konsultacja psychologiczna

Porada psychologiczna


Poradnictwo psychologiczne to pomoc psychologiczna adresowana do osób zdrowych, które na co dzień doświadczają różnego typu trudności adaptacyjnych bądź też przechodzą różnego rodzaju kryzysy.

Niemal codziennie zmagamy się z trudnymi sytuacjami, które mogą obciążać nas psychicznie. Wystarczy na przykład zbyt wysokie tempo życia, nadmiar obowiązków, brak wolnego czasu, nieumiejętność efektywnego odpoczynku. Często czynnikiem obciążającym psychikę jest trudna sytuacja rodzinna lub społeczna (w szkole, w towarzystwie, w pracy) albo problem/kryzys w związku.

Podczas kilku spotkań konsultacyjnych specjalista wspólnie z pacjentem określa problem, a następnie proponuje pacjentowi sposoby jego rozwiązania. Poradnictwo psychologiczne nie jest psychoterapią lecz serią kilku spotkań – krótkoterminowej relacji z psychologiem bądź psychoterapeutą, której celem ma być pokonanie konkretnej trudności.

Z kolei pomoc psychologiczna w postaci konsultacji psychoterapeutycznej/ psychologicznej ma określić rodzaj problemu i trudności, jakie zgłasza pacjent, a następnie wybranie najlepszej formy wsparcia. Tego typu konsultacje przeważnie poprzedzają rozpoczęcie procesu psychoterapeutycznego.

Terapeuci URSYNÓWKrzysztof Beyger


Umów wizytę

Marta Piotrowska


Umów wizytę

Natalia Grzeszczuk


Umów wizytę


Jonasz Najda


Umów wizytę


Konrad Czarnecki


Umów wizytę


Oliwia Baka


Umów wizytę

Terapeuci LEGIONOWOLucjan Koterba


Umów wizytę

Joanna Dziudzia


Umów wizytę

Anna Domańska


Umów wizytę

Terapeuci ZĄBKILucjan Koterba


Umów wizytę

Copyright by KAAR-MED 2021. All rights reserved.